| Joker3134 a întrebat:

Cu ce facultăți mai găsești job in ziua de azi în afara de inginerie programare și armata?

10 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

A... medicina? thinking

| Nemessys a răspuns:

Doar facultatile sunt singurele locuri de unde te poti specializa pentru un job? Invata sa faci ceva, fii bun pe acel lucru si o sa-ti gasesti un job foarte usor

Răspuns utilizator avertizat
| Nemessys a răspuns (pentru Joker3134):

IT. Inveti ceva de pe net, programare sau un soft, lucrezi de acasa iar salariul este gigantic.

Răspuns utilizator avertizat
| Nemessys a răspuns (pentru Joker3134):

Pai ce stii sau ce ai vrea sa faci?

Răspuns utilizator avertizat
| Nemessys a răspuns (pentru Joker3134):

Documenteaza-te sa vezi ce meserii se incadreaza in cerintele tale apoi invata si vezi care sunt demersurile pentru a ajunge acolo

Răspuns utilizator avertizat
| Nemessys a răspuns (pentru Joker3134):

Nu poti sa te documentezi?
Ce esti tu in stare sa faci pentru viitorul tau? Daca mereu o sa mergi pe calea usoara si scurta, la fel o sa fie si castigul, adica mic.