| Joker3134 a întrebat:

Cu ce facultati mai gasesti loc de munca in ziua de azi in afara de politie, inginerie si IT?

6 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Medicina.

Răspuns utilizator avertizat
| DoarBogdan a răspuns (pentru Joker3134):

Pai cred ca ti-am mai zi ca difera de la post la post. Te ajuta, evident. Dar daca tu mergi pe un post unde faci doar PCB layout (ca exemplu)... nu te ajuta. Si tot inginer in industria automotive esti.

Răspuns utilizator avertizat
| Nirvanaaa a răspuns:

Medicina, dacă nu la stat eventual in privat care se dezvolta continuu. Am văzut destule posturi și pe stomatologie mai nou.

| Valentina8 a răspuns:

Poti gasi si cursuri de 1-3-5 ani (tot la plata) nu neaparat facultate incat sa fi calificat in ceva si ti gasesti loc de munca, alegerea cursului iti apartine