| chiftelutacrocanta a întrebat:

Cu ce haine le plac femeilor cel mai mult sa fie imbracati barbatii?

4 răspunsuri:
| T0T a răspuns:

Pe mine unul mă doare fix în... Mă îmbrac cu ce îmi place iar dacă ai o gândire de bun simț ai fi știut că oamenii sunt diferiți deci au gusturi diferite indiferent dacă sunt fete sau băieți.

| justanotheruser99 a răspuns:

Nu haina il face pe om. Deci daca el vrea sa poarte x, y, z haine, Go on! I've got nothing to say!

| Sociopat a răspuns:

Haine care sa le scoata corpul in evidenta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dar ce relevanta ar avea ce ne place noua sa vedem la un baiat? laughing Fiecare cu piticii lui pe creier, eu am unul mare si bordo deci as prefera sa fie in ceva rosu-bordo-visiniu. Au aia de la newyorker colectia black x squad, mi-ar placea sa-l vad pe " el" intr-un bluzon d-ala, probabil mai mult ca sa il fur si sa-l port eu. laughing Dar asta nu e pentru toti baietii ci doar pentru ala pe care il plac, restul nu ma intereseaza.