| Diana7383 a întrebat:

Cu ce ma pot incalta la banchet daca nu vreau tocuri?(cls 8-a)

la sf lui mai se face banchet la un restaurant din oras.

si trebuie sa ma imbrac elegant. m-am uitat eu asa dupa o rochie dar nu stiu cu ce sa ma incalt pentru ca am 1.75 si nu pot sa-mi iau tocuri pentru ca voi fi cu 2 metri mai inalta dect cei din clsalaughing
>big grin

2 răspunsuri:
| L a răspuns:

Incearca niste sandale fara toc pot fi foarte dragute si chic la o rochita aleasa bine.kiss

| Alina a răspuns:

Poti sa-ti iei niste balerini mai eleganti, din lac...eu asa am avut si erau foarte frumosi si comozi happy