| Alexandra_Andreea_1999_GV0m a întrebat:

Cu ce poate fi asociata durerea unui tatuaj pe abdomen? Funda!

Răspuns Câştigător
| 1DeadMemories a răspuns:

E o durere acuta, dar te obisnuiesti.E durerea pe care ti-o da epilatorul, dar e continua. Pentru anumite zone sau pentru cei fricosi exista spary sau crema anestezica.Iti amorteste locul.N-am folosit, rezist la durere.

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Anonim2322343a a răspuns:

Cu ruperea unei maini/ o arsura pe corp.

| Alexandra_Andreea_1999_GV0m explică:

Adica daca eu imi fac un tatuaj baietii o sa ma evite pentru ca se plictisesc sa vada mereu desenul? Pai da nu se plictisesc si de mine ca persoana pentru ca sunt aceeasi? Zic si eu. Mi se pare o aberatie asta..plus ca eu doar am intrebat cu ce se aseamana durerea unui tatuaj asa sa-mi fac o idee :*

| 1DeadMemories a răspuns (pentru Alexandra_Andreea_1999_GV0m):

E o durere acuta, dar te obisnuiesti.E durerea pe care ti-o da epilatorul, dar e continua. Pentru anumite zone sau pentru cei fricosi exista spary sau crema anestezica.Iti amorteste locul.N-am folosit, rezist la durere.