| Michaela89 a întrebat:

Hi, TPU. N-am mai scris de mult cu stiloul la școală. Acum scriu cu pixul. Voi cu ce scrieți?

Răspuns Câştigător
| CastraveteMurat a răspuns:

Eu scriu cu aman2. Am un stilou care seamana cu un pix [e cu rezerve] si il folosesc pe ala uneori pentru ca unii colegi se iau de cei care scriu cu stiloul si chestii... Cu ala scriu doar la lucrari pentru ca cerneala se sterge mai usor decat pixul. Cu pixul scriu in clasa pentru ca la temele de acasa folosesc creioane coloratehee hee) imi place sa fac caietul cat mai colorat, mai ales la mate x_X laughing

byee happy

7 răspunsuri:
| diaηα a răspuns:

Heii` :]

Cu pixu :] Acum trec pe a 8-a si chiar n-am chef in timpul orei sa ma cotrobaiesc pan` buzunare ca stilou nu m-ai are patron.
Si cu pix`u scrii si mai repede.

B-biiie :*

| Patty99 a răspuns:

Cu pixu` sunt inra 7a si mise pare ciudat sa mai scrii cu stilou...:d depinde cu ce iti plac si tiieelove struck

| paulx94x a răspuns:

Cu pixuri scriu de ceva vreme big grin

| Pirkko a răspuns:

Cu pana de soim.

| bob4rap a răspuns:

Pixul big grin

| RăzvanEZP a răspuns:

Scriu cu pixul, ca este mult mai subtire, mai rapid si mai comod decat cu stiloul, si se termina si cerneala mai greu, adica tine mai mult timp.

| gViNt a răspuns:

Poti sa scrii cu stiloul acasa si cu pixul la scoala.Eu asa fac.