| Bubu a întrebat:

Cu ce program pot scoate pe cineva dupa mess? sa. l deconectez adicawinking

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://boom-file.com/descarca-programe/1.html - ai aici multe;)

5 răspunsuri:
| Bubu explică:

Anonimu ma refer sa. l fac sa iasa el dp mess nu sa. i sterg id din lista mea, ca asta stie oricinewinking si emotion.eu vreau prog nu parolawinking

| Bubu explică:

Mishel stiu faza cu status, dar eu vreau progsad

| Bab a răspuns:

Daca ii cunosti parola poti sa-l scoti nu stiu daca exista un program anume

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dai pe el si scrii delte mai jos si dai acolo si al scoti de pe pagina

| Mishel a răspuns:

Hehe laughing)) pai mie o data mi-a facut un prieten farsa asta laughing nu eram atenta la mess ma jucam si el zice :click pe status plesepuppy dog eyes dau eu clik si continui joku dupa 5 minute imi dau seama ca nu mai eram pe mess rolling on the floordaca il vad il intreb si iti zic, ok?winking