| anonim_4396 a întrebat:

Cu ce sterg petele de vopsea spray argintiu de pe faianta? Cum imi decolorez parul sa-l fac alb?

6 răspunsuri:
luciana
| luciana a răspuns:

Ptr vopseaua de pe faianta, cumpara dizolvant la sticla de 500mg, sau la 1 l. Lucien.

luciana
| luciana a răspuns:

Parul il poti face allb cu decolorant pudra si perhidrol de la acelasi magazine cu cosmetice si vopsea de par.

| rozalia25 a răspuns:

Parul cu perhidrol (apa oxigenata concentrata de la farmacie) sau decolorant cosmetic(pudra). Pt vopsea intreaba la magazin.

| 1968 a răspuns:

Pt vopsea cu dizolvant, iar la par te duci la coafor

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Iti zic eu mai bine cu... diluantbig grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Iti zic eu mai bine cu...diluantbig grin