| miasdbnqwyiudnwqiygu a întrebat:

Vreau sa ma vopsesc da cu vopsea nepermanenta.Trebuie sa imi decolorez parul sau cv?

4 răspunsuri:
| www a răspuns:

Depinde ce culoare vrei. daca esti bruneta si vrei sa te faci blonda, da trebuie sa te decolorezi ca sa prinda vopseaua.
Daca esti blonda, satena, roscata si vrei sa te faci bruneta, nu nu trebuie sa te decolorezi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Se decolorează dacă este închis și vrei să fie deschis (blondă!).
Pa, pa.

| twidi a răspuns:

Exista sampon care iti coloreaza parul.este ca o vopsea.depinde ce culoare vrei. poate ca nu este nevoie sa il decolorezi.

| teona989 a răspuns:

Trebuie sa iti cumperi vopsea la tub(de la market) se ia la spalare