| anonim_4396 a întrebat:

Salut
vreau ca vara asta sa imi fac parul albastru tot, dar am vazut acele tutoriale care spun ca te poti face si cu albastru de metil merge? Eu trebuie sa ma decolorez mai intai ca am parul negru sau mi-a spus o prietena ca este o vopsea de par nu SPRAY care imi face parul albastru costa 5 lei si nu trebuie cica sa ma decolorez asa este? sau mai intai trebuie sa ma decolorez?

3 răspunsuri:
| MDenisee a răspuns:

Daca vrei sa folosesti albastru de metil si esti bruneta intai decoloreaza-l apoi folosesti albastru de metil, dar merge sa iti faci albastru in cap chiar daca esti bruneta cu vopsea, numai ca nu e asa de ieftina cum a zis colega ta big grin

| gmbod1 a răspuns (pentru MDenisee):

Is baiat manelaughing)))apa oxigenata decoloreaza parul?

| MDenisee a răspuns (pentru gmbod1):

Presupun ca da, fratele meu si-a decolorat parut facndu-l blond deschis cu decobes si inca ceva, te duci si tu la farmacie si intrebi ce iti mai trebuie, si eu am incercat pe cateva suvite si l-a decolorat bine big grin aaaa si scuze ca ti-am zis fata laughing) nu mi-am dat seama big grin