| Dizzydizz a întrebat:

Cu ce va mandriti cel mai mult?

Răspuns Câştigător
| elamit a răspuns:

Ma mandresc cu cei doi baieti pe care ii iubesc enorm.

9 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Recunosc n-am cu ce ma mandrithinking
Poate doar cu incapatanarea.Care e defectbig grin

| Silvia a răspuns:

Cu frumuseţea mea.Interioară bineînţeles.

| Ea12345 a răspuns:

Ma mandresc cu faptul ca nu am un trecut patat nici de mine, dar nici de familia mea.Si ma mandresc cu faptul ca sunt olteancatongue

| gabriela a răspuns:

Ma mandresc cu fiul meu! Merita sa fiu mandra de el!

| Roxy a răspuns:

Sunt modesta de obicei... dar daca tot ai intrebat ma mandresc cu cele 44 de cupe de locul 1 i cu cele 3 titluri de campioana nationala la dans sportivbig grin
Mai mult ma mandresc cu munca pe care am depuso in sala aceea de dans decat de cupelaughing

| Dizzydizz explică:

Ew ma mandresc cu faptul ca nu imi pasa ce zice lumeahee hee

| zzzuperman a răspuns:

Ma mandresc cu faptul ca sunt roman. cu medaliile si cupele de la karate, cu prieteni mei, cu parintii mei care au facut absolut tot ce au putut pentru ca eu sa am o viata fara lipsuri si pentru asta o sa ii respect toata viata si as vrea ca intr-o zi sa ii rasplatesc pentru tot ce au facut pentru mine, cam atat deocamdata... da tu cu ce te mandresti?

| DannielZMF a răspuns:

Eu ma mandresc cu prieteni mei! In fiecare weekend facem cate o petrecere!big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu coafura mea... inghinala, bineinteles... big grin