| Joker3134 a întrebat:

Cu cine se lupta romanii din Afganisthan? Cu teoristii, cu cine?

Răspuns Câştigător
| N0xEterniS a răspuns:

Vor sa puna in aplicare legislatia islamica 'Șaria', vor puterea si vor ca toate puterile militare straine sa paraseasca tara.

2 răspunsuri:
| N0xEterniS a răspuns:

Avem 1,821 trupe in Afghanistan in momentul de fata impotriva miscari politico-religioasa numita Taliban.

Răspuns utilizator avertizat
| N0xEterniS a răspuns (pentru Joker3134):

Vor sa puna in aplicare legislatia islamica 'Șaria', vor puterea si vor ca toate puterile militare straine sa paraseasca tara.