| dancapitan a întrebat:

De ce grecii se lupta cu guvernu pe strada, si romanii tac si sufera? noi inseamna ca suntem lasi?

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Pentru ca cetateanul roman e las si nu are curaj sa iasa cu un ak47 in strada sa impuste orice alimanie asta e tot halalul se vede ca grecii au mai mult curaj in ei si in afara de asta le e frica sa nu piarda moneda europeana.

| PetreConstanta a răspuns:

Si fricosi

| cristi1212 a răspuns:

A mai fost o revolutie la noihappy Ti se pare ca o ducem mai bine? Ce ar schimba iesirea in strada si omorarea politicienilor? NIMIC. S-ar schimba politicienii si tot la fel de rau am duce-o.