| DjSannan a întrebat:

Cu ocazia sosirii Anului Nou 2023, iti doresc sa ai parte de tot ce e mai bun si mai frumos! Sa ai sanatate, fericire, impliniri si tot ceea ce iti doresti! Sa ai curajul de a lua deciziile potrivite si de a-ti urma visurile. Sa ai intotdeauna oameni dragi langa tine, care sa te sprijine si sa te iubeasca. Sa avem un an 2023 plin de bucurii, realizari si impliniri! La multi ani!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu credeam că și pe TPU o să văd mesaje de genul. laughing)) Dar mulțumim! La mulți ani și ție!

Și spor la iubit familiile voastre în această seară. Ele merită toată iubirea voastră. Oricum ar fi fost, ei sunt sângele vostru. Nu-i uitați măcar o dată pe an, mai ales cei care sunteți în diaspora, sunați-i, stați cu ei măcar 5 minute la telefon, asta o să le aducă o mare fericire. Știu că vorbesc mult și fără rost, dar am zis să încerc. laughing) Mi-e milă de toți bătrânii care în această seară stau singuri cu un codru de pâine, un tv și poate cel mult o friptură, că doar pe alea și le permit. laughing)) Ahh, și iar trăncăn mult.

Hai la mulți ani și un an mai înțelept și mai liniștit să vedem la orizont. laughing)) ❤

| DjSannan explică (pentru anonim_4396):

Iar eu nu credeam ca o sa vad un asfel de raspuns aici le TPU. Ca raspunsuri la misto am intalnit destule. In fine, Chiar mi-a placut raspunsul tau si da ai dreptate in ceea ce ai spus. Sunt multi care din pacate la ora aceasta sunt singuri. Si de asemenea sunt multi cei plecati afara si nu au putut fi langa cei dragi.
Si nu vorbesti mult si fara rost. Vorbesti la subiect.Ci e vrea sa inteleaga bine cine nu nu...
La Multi Ani fericiti si sanatosi

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Traiasca mirii!

| VoidEternal a răspuns (pentru anonim_4396):

Și Nașu' Mare.

| popescuhertz a răspuns:

Amin.