| bombonika17 a întrebat:

Cui ii place HARLEM SHAKE?laughing))

13 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Super tare:
http://www.youtube.com/watch?v=gMkWB1SxMpM
ce ziceti am dreptate?

| adinaxD a răspuns:

Ahaha laughing. Normal ca imi place. E alarma mea de la telefon. Con looos teroristaaaas in fiecare dimineatalaughing.

| BassHunter13 a răspuns:

O tampenie! Harlem Shake exista de multi ani.dar acum la niste droghati le-a venit sa mai faca si ei odata si dupa multi multi idioti sau luat dupa ei!
Dupa tampenia Gagnam Style a venit mizeria asta! Oare ce va urma!?

| DDCC a răspuns (pentru BassHunter13):

Ai perfectă dreptate.
O vorbă zice că "Cine se aseamănă se adună".
Cred că aproximativ așa este.
Mai găsești videouri din-astea pe YouTube o grămadă.
Deja a devenit o modă.hee hee

| RockNbeer a răspuns:

Habar nu am despre ce vorbesti, dar sunt sigur ca nu imi place.

| Dariusuu a răspuns:

E o prostie mare.

Si cu asta am spus tot.

| SimonaCristina a răspuns:

Bleah...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ahahahahahahahahahahahahhahahaahahaahhhahahahahah ...NU!
A fost semi-amuzant prima data, a doua, a treia, dar dupa mii de clipuri numai amuzant nu mai e.

| HaKa93 a răspuns:

laughing mie unu imi place mai ales alea 15 secunde in care lumea face tot ce ii vine in cap happy

| FearOfTheDark a răspuns:

O stiu deja de cateva zile si m-am saturat sa aud detalii despre ea.

| TashaUhm a răspuns:

Nuuuu!phbbbbt

O zi buna!

| BrokenArrow a răspuns:

Prostului.

| AwakenTheMonster a răspuns:

E o mizerie.