| alinutza4a a întrebat:

Cui ii place serialul Friends? ce personaj iti place cel mai mult si ce iti place la el? funda happy

Răspuns Câştigător
| Freky a răspuns:

Mie mi se pare cai suuper dragut. personajul meu preferate :
1.Chandler Muriel Bing- Nu este el barbatul fatal, dar cu siguranta este foarte amuzant. Are unele apucatiru feminine, iar vinovat de asta pare a fi tatal lui care este gay.
2. Monica Geller-Bing

Dintre cele 3 fete Monica este cea cu picioarele pe pamant. Este obsedata de curatenie, si nu numai ca este obsedata, dar pentru ea este si o adevarta placere sa faca curatenie. Este obsedata de ordine, intodeauna este organizata si are grija sa le impuna aceste lucruri si celorlalti. Si pe langa toate acestea este si cea mai buna bucatareasa. Ea este cea care organizeaza toate cinele de sarbatori si nici nu si-ar pune problema ca lucrurile sa stea altfel
3. Phoebe Buffay

Phoebe este unul din personajele care mi-a placut inca de la inceput. Mi-a placut nonconformismul ei, iar Lisa Kudrow a interpretat acest rol genial
si cam atat :X:X:* (cred ca laughing ) funda?:O3

3 răspunsuri:
| Xtina_8376 a răspuns:

Rachel & joey... mi se par a fi cei mai dusi cu capu laughing

| ilovemusic_8685 a răspuns:

Mie imi place de phoebe deoarece este ffff amuzantalaughing...si visatoare, cu capul in norihee hee

| alexboy a răspuns:

Joey & Chandler