| florin_7920 a întrebat:

Cui nu-i place primavara si de ce.

Răspuns Câştigător
Elianna
| Elianna a răspuns:

Mie-mi place primavara.Si nu cred sa fie cineva caruia sa nu-i placa. Urasc in schimb toamna.

5 răspunsuri:
| Anduciu a răspuns:

Mie chiar imi place primavara.Doar ca sunt alergica la praful de pe drum si la polen.happyNici nu vreau sa ma gandesc la inflorirea teilor.In rest, imi place foarte mult, ma simt...freshhappy

| vilmaristul a răspuns:

E cineva caruia sa nu i placa renasterea din apa de nea?

| deejayra a răspuns:

Mie imi place primavara, ma simt mult mai energic.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie. Chiar nu m-am intrebat. Pur si simplu, nu ma simt in largul meu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu prea imi place cand ploua si eu am treaba pe afara, este foarte enervant.