| DarkOrbitMoon a întrebat:

Ce frumos e afara.Va place atmosfera asta de primavara?

20 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Da. E magnific! Innorat, bate vantul, picura, sunt cam vreo 3 grade si inca nu s-a topit toata bruma de azi-noapte. In rest...atmosfera de primavara adevarata!

| Arthur a răspuns:

Superbă, ca orice început de drum.
http://www.google.com/......tp?/imgres album%3D6142111%26picture%3D93457111&h=768&w=1024&sz=352&tbnid=5T4P4SAT8Fc7mM:&tbnh=91&tbnw=121&prev=/search%3Fq%3Dprimavera%26tbm%3Disch%26tbo%3Du&zoom=1&q=primavera&usg=__YxwKAz_0nytepuOTVuQTuZBNQZ8=&docid=3xRL0uhbO7dGKM&hl=ro&sa=X&ei=gucxUaCMB67X7AbuiIGYDA&ved=0CHYQ9QEwCg&dur=2056

| GeorGEBlaCKRidER a răspuns:

O ADOR chiar daca e racoare.De-ar fi tot timpul anului 15-20 Grade SI SOARE AR FI SUPER

| Dariusuu a răspuns:

Da.

Imediat plec la o plimbare, daca e asa frumoasa vremea.

O zi superba sa ai.

| BeyondTheDarkSun a răspuns:

In Valahia is still cold...

| Exilee a răspuns:

Da imi place si atmosfera asta de (prima)vara, dar si de atmosfera de care esti tu inconjurata de flori, dupa cum se vede in poza profilului tau o_O. Ce frumoasa blondina mai esti si tuwaiting.Cum sa-mi displaca holbarea la poza din profilul tau?

| Exilee a răspuns (pentru Exilee):

Doar nu-oi fi suparata pe mine sau? NU prea ma bagi-n seama am realizat sad.

| DarkOrbitMoon explică (pentru Exilee):

Multumesc.Nu sunt suparata, de ce as fi?laughing

| Exilee a răspuns (pentru DarkOrbitMoon):

Pai o fata blonda frumoasa ca tine... nu are de ce sa fie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E superba. Abia asteptam sa vina primavara.

| fadnox a răspuns:

Imi place, in mare, primavara; e mai bine ca e mai cald (nu imi mai ingheata picioarele) desi poate foarte bine sa ninga si acum

| FearOfTheDark a răspuns:

La mine picura.Dar vineri si azi-dimineata a fost foarte frumos.

| Resurrection a răspuns:

Da este foarte frumoasa dar eu unul vreau sa vina vara big grin

| DarkOrbitMoon explică (pentru Resurrection):

Eu vreau sa vina vacanta.laughing

| BrokenArrow a răspuns:

O nu... nu-mi spune că doar in Baia Mare e frig ca dracu şi ninge din 20 in 20 de minute... x.x

| NoLiesJustLove a răspuns:

Foarte frumoshappy de abia asteptam sa vina odata primavarahappy tie iti place?kiss

| cumvacumvacumvacumva a răspuns:

Imi place foarte mult acest anotimp, cit l-am asteptat

| McMihai1993 a răspuns:

Nu e tocmai primavara, in Bucuresti e frig rolling eyes

| Bocirnea_Paula_1998 a răspuns:

Daa.dar eu vreau sa vina varaa! happy