| ionutt a întrebat:

Culoarea favorita? sau noanta/ combinatia de culori preferate? funda x

6 răspunsuri:
| vreauTotulSauNimic a răspuns:

Depinde. Gusturile mele se schimba de la an la an. Anul acesta imi place foarte mult griul, mov si combinatia alb cu negru. A si sa nu uit de verde si albastru mai inchis. Si culorile acestea imi plac deoarece imi par cumva mai misterioase.
Deci, nu pot sa zic ca am o culoare preferata sau o nuanta. Imi plac mai multe culori.

| ParanoidKidu a răspuns:

Albastru noptii

| Bebelushaaː a răspuns:

Culoare favorita thinking Nu prea am, imi plac cam toate.
Combinatie de culori big grin : alb+negru love struck mov+gri happy roz+gri love struck alb+albastru, alb+maro[sau bej], si multe altele happy

| Africanwitch a răspuns:

Ma omor dupa toate nuantele de albastru!
Cea mai tare combinatie e verde cu albastru! Turcoaz!

| dianafofiu a răspuns:

Turcoaz, portocaliu, mov si verde sunt culorile mele favoritebig grin

Combinatii care imi plac: verde cu portocaliu, alb cu negru, mov cu rosu, rosu cu negru...big grinbig grinbig grin

funda plzz:*big grin

| Rapu a răspuns:

Culorile mele preferate sunt: Rosu coral; verde jad si Turcoaz:X