| Abis21 a întrebat:

Cum a fost azi la, scoala, liceu, gradinitawinking?

6 răspunsuri:
| SergiuBoss11 a răspuns:

Azi nu a fost prima zi de scoala, azi a fost ziua in care a decedat unul dintre cei mai destepti oameni din Romania!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

chiar crezi că cineva care merge la grădiniță are cont pe TPU?

| Abis21 explică (pentru anonim_4396):

N-ai de unde sa stii!

| SergiuBoss11 a răspuns (pentru Abis21):

Ar putea sa scrie parintii in locul odoarelor.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Groaznic. Ma rog, nu a fost chiar atat de rau dar nu pot sa spun nici ca a fost bine, doar vorbim despre scoala. A fost suportabil, da, asta-i cuvantul, suportabil.

| horansgang a răspuns:

Foarte plictisitor, astept sa inceapa predarea si alte alea, mi-a fost dor de viata de eleva laughing