| georgi18 a întrebat:

Cum a fost prima zi de scoala? ce clasa sunteti?

6 răspunsuri:
| Castorul a răspuns:

A 11a, o gramada de fete cunoscute, am schimbat cateva cuvinte cu o parte, si dupa doar o jumatate de ora de dirigentie, vroiam cu disperare sa plec acasa laughing

| Dennys1521 a răspuns:

A fost o zi super naspa.
trec a 9awinking

| Lylia a răspuns:

Eu sunt clasa a 7-a. Prima zi a fost putin obositoare, dar mi-a placut cand am vorbit si am ras cu colegii. Soarele pe care am fost obligati sa il suportam ne-a cam ostenit, dar a fost Ok.

| AnaÎşiSchimbăNumele a răspuns:

Sunt in clasa a 9-a si mi-a placut prima zi. thinking

| diaηα a răspuns:

Fain : )
Clasa a 8-a smug

Te rugam sa verifici enuntul pe care l-ai scris si sa elimini majusculele care nu sunt necesare! Iti reamintim ca majuscula (litera mare), nu se foloseste decat pentru prima litera din propozitie, pentru numele proprii si acronime (de ex.: ONU, CFR, UEFA).

Enunturile scrise numai cu litere mari sunt deranjante, inestetice si mai putin lizibile, asa ca am aprecia daca ai folosi majuscula numai atunci cand este cazul!

Echipa TPU.ro si ceilalti utilizatori iti multumesc!
chatterbox

| gya14 a răspuns:

Prima zi de scoala a fost o zi foarte emotionanta...imi amintesc ca afara ploua iar eu nu stiam ce sa spun si abia asteptam sa intru in clasa si sa imi cunosc colegii.sunt clasa a8a