| SMTHING a întrebat:

Cum a fost primul sarut?happy
Cand s. a petrecut?happy
Unde?
Ce ai simtit?
Cat a durat?(sec, min)

4 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Cand aveam 14 ani. Stateam in pat, atipit si ea a venit din spatele meu, s-a aplecat si m-a sarutat. A durat putin dar a fost intens. Gestul s-a repetat apoi de mai multe ori. A fost ceva frumos si placut.

| Emena a răspuns:

Deci. a fost bine.la inceput nu`mi placea big grin cand.cand m-a dus acasa.eram in mijlocul trotuarului love struck ce ai simtit? nu stiu. ceva ciudat laughingsi dupa l-am luat in brate :d cat a durat? 3 secunde laughing

| ღ..*Addelly*ღ.! a răspuns:

A fost frumos, tandru sa petrecut la mine acasa in pat. Ce simti nu se poate spune decat daca incerci. mm nu a durat asa mult

| Live.Laugh.Love a răspuns:

A fost blushing emotionant si un pic tipid la inceput blushing

S-a petrecut acum 2 ani [14 ani]

Pay. s-a petrecut seara, in parc sub luna plina si stelele
stralucitoare day dreaming

Pay, am fost amandoi timizi la inceput blushing am simtit ca sunt libera si ca insfarsit s-a intamplat acest lucru.

A durat cam 20 de sec laughing blushing

tu?