| onename a întrebat:

Cum a fost primul vostru french kiss? Daca va amintiti va rog nu ezitati sa-mi povestiti : starea, gandurile, sentimentele, unde erati si cum s-a intamplat, cine a facut primul pas. Eu am aproape 16 ani si nu am avut primul meu french kiss. Am avut 'parte' doar de pupaceli pe gura rapide. Dar un sarut in tot sensul cuv nu. Nu am experienta. Pt cei care s-au nascut invatati, nu am nevoie de criticile voastre! Va pup. :*

Răspuns Câştigător
| AnneMarri a răspuns:

Scârbos.
Starea - de nervozitate
Gândurile - "omule, eşti normal?!"
Sentimentele - dezamăgire profundă
Eram pe stradă. El a făcut primul pas. Pur şi simplu m-a hăţit lângă el şi mi-a băgat limba în gură.
Şi, nu-ţi face griji, decât să-l fi avut ca al meu, e bine că nu l-ai avut încă.
Sper ca primul tău 'french kiss' să fie muult mai plăcut decât al meu. kiss

2 răspunsuri:
| mika a răspuns:

Pai mie mi s-a parut urat scarbos,cum sa-si bage cineva limba la mine in gura, sa si-o mai si plimbelaughing), ma speriat ma bruscat laughing
e si dupa ce am invatat si eu, amintirii si french-urii kisssmugsmug

| ionutzroma a răspuns:

laughing a fost cu japca fara sa stiu ce are de gand