| AnIsOaRa_5434 a întrebat:

Cum a fost scoala in anul asta? V-ati descurcat?

14 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

M-am descurcat.Am facut la activitate extrascolara de m-am capiat.La anul nu ma mai bag nici moarta in asa cevano talking

| Silvia a răspuns:

Şcoala anul' ăsta a fost naşpa din punct de vedere al notelor.La anul va fi mai binebig grin.

| OanaG a răspuns:

Foarte bine, uite asa am trecut cu bine si de a 9a love struck

| Petronela a răspuns:

A fost bine... m-am descurcat dar intotdeauna se poate mai bine

| Диана a răspuns:

Anul asta a trecut foarte repede... Cu colegii m-am inteles cum ma intelegeam de obicei (foarte prost laughing ) si notele au fost...asa si asa 9. 46

| dadaaaaa a răspuns:

Se putea si mai bine, dar am incheiat cu un rezultat multumitor.

| Ralucarrie a răspuns:

Destul de bine...la anul va fi si mai binehappy

| Zuzulina_9287 a răspuns:

Eu da

| TzuTzu_2341 a răspuns:

Pentru mine a fost greu : boboaca laughingblushing
La inceput nu m-am inteles cu colegii... oricum nici acum nu ne intelegem/ suportam unii pe altii laughing fite alea alea.oh go on
dar a fost fain, a trecut repede happy
si o sa mi fie dor de colegi big grin
In legatura cu notele a fost ok. [9. 30 :d]
Sper ca la anul va fi mai fain
La tine cum a fost?smug
Vacanta Placuta big hug :*

| AnIsOaRa_5434 explică:

Eu pe primul semestru m-am descurcat am avut media 9, 70 ...pe semestrul 2 cam varza nu stiu media da e de 9 si ceva.
Scoala a trecut destul de repede.
VACANTA PLACUTA!

| Armyde a răspuns:

Hey! A fost destul de bine, am facut de toate si am iesit cu o medie de 9, 94happydeci perfect! Sper ca la anul cand intru la liceu sa fie tot asa de bine!
Vacanta cat mai placuta tuturor!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu m-am descurcat ft binehappy Am media 9. 93tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Semestru 1 a fost super ok, 2... chin din cauza unor probleme care m'au afectat si la scoala.

| aditzu808 a răspuns:

Eu am ramas