| SilentRain a întrebat:

Cum a fost ziua voastră? Și ce nota ia-ți da?

19 răspunsuri:
| Endoryus a răspuns:

Am terminat de mancat peperonata aia de care ziceam. Zi-mi, iti mai e foame? laughing

| Ionut_Pavel_1993 a răspuns:

Ziua mea a fost destul de linistita astazi nu prea am facut mare lucru am baut doua cafele, am fumat cateva tigari mai am cateva, am jucat putin poker, chesti de rutina, cotidiene
Nota: Esti aproape pe sfarsite ca o zi cum n-ai mai fost, totusi eu acum iti scriu, brb pe mai tarziu.

| SilentRain explică (pentru Endoryus):

Mie mereu mi-e foame, nu dispărea niciodată foamea de la mine în stomac rolling on the floor)
Ar trebuie să fiu mai drăguță cu tine ca poate asa îmi faci și mie ceva bun de mâncare pe gratis smug

| Endoryus a răspuns (pentru SilentRain):

Gratis? Daca vrei ceva gratis mergi pe strada cu mana intinsa hahalero straight face. Eu gatesc pentru iubita sau prieteni/familie. Nu dusmani.
thinking Imi imaginez cat de grasa esti daca mereu esti cu mancarea... Aoleo, stai. Esti opusul. Te faceai de ras in alta intrebare. Mi-am amintit.

| SilentRain explică (pentru Endoryus):

Am fost slaba ca scândură, acum nu știu câte kg am...dar cu siguranță nu-s slabanoaga
Mai bine mă duc la prăsit într-o zii de caniculă, decât sa stau cu mâna întins vreodată în viata mea
Ce ar fi viața fără dușmani? Dușmani sunt și ei importanți altfel viața ar fi plictisitoare

| SilentRain explică (pentru Ionut_Pavel_1993):

Ai suflet de poiet ușor alcoolic laughing

| Ionut_Pavel_1993 a răspuns (pentru SilentRain):

Am suflet de poiet ușor alcoolic laughing

| SilentRain explică (pentru Ionut_Pavel_1993):

Exact asta am spus și eu, maaa

| Endoryus a răspuns (pentru SilentRain):

Eh, nu am eu dusmani. Oameni care ma simpatizeaza si oameni care nu ma suporta. Dar mare cale pana la dusmani.

| Dalmore a răspuns:

Lunga. 10 ca am luat 2 examene hehe
Pot sa ti pun o intrebare?

| SilentRain explică (pentru Dalmore):

De obicei eu întreb lumea, poți sa îmi pui și doua întrebări nu numai una, baga mare
Felicitări pentru examene

| Dalmore a răspuns (pentru SilentRain):

Multumesc

De ce continui sa bagi in seama useri care te trateaza ca pe un muc? Chiar si in gluma mi se pare de prost felul in care iti vorbesc pe aici unele specimene.

Mic sfat, inconjoara-te de oameni inteligenti ca sa ai ce invata de la ei, jigniri gratuite sunt pe toate gardurile.

| SilentRain explică (pentru Dalmore):

Un generala nu prea bag pe nimeni în seama, și eu jignesc la rândul meu mai mult sau mai puțin...
In afara de o hahalera și o jigodie care își are loc de odihna vesnica în lista de ignor, nu prea am interacționat
Nu prea ma omor eu cu adunatul prietenilor virtuali, în viata reala caut oameni te calitate, aici doar caterincă ieftin sa mai treacă timpul

| Pricope_Marius_1997 a răspuns:

Nota 2 iar ziua a fost de rahat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Naspa super naspa.
Nota 10 cu Dalmore, asta incearca sa te manipuleze.

Sa n-o asculti ca ajungi sa ai un limbaj ca pe la colturile gardurilor laughing

| AmFostOdataEuOBaba a răspuns:

Eu m-am plictisit ieri, și azi o să fie la fel. Dacă mă întrebi de notă, nota 1. Nota asta ar merita-o și viața mea, dar are momente în care e și ok așa că merge un 2/3.

| whatevernvm a răspuns:

În afara faptului că îți bați joc de limba română, întrebarea e complet retardata

| Frank51 a răspuns:

A fost misto, 9.

| RainmakerX a răspuns:

Am dat un examen, a fost ok.
In rest m-am odihnit rolling on the floor