|

Cum a fost ziua voastră? Și ce nota ia-ți da?

27 Raportează Evaluează
27 răspunsuri:
| a răspuns:

În afara faptului că îți bați joc de limba română, întrebarea e complet retardata

RăspundeRăspunde Raportează Evaluează
| explică (pentru whatevernvm):

Dacă e retardata de ce ai mai răspuns, și din toate fix întrebarea mea e retardata
Dar alea de genul "Imi curge sânge din nas, oare am rămas gravidă?"
Cum sunt?
Asta e categoria Conversatii, pot sa întreb ce am chef atata timp ce scopul e sa fac conversație
Și sunt întrebări mult mai cretine de criticat

| a răspuns (pentru SilentRain):

Nu te simți specială, nu doar la întrebarea ta am zis asta. Sunt un om corect încă, apreciez toate întrebările retardate, nu fac discriminări.

| explică (pentru whatevernvm):

Ai un mod aparte de a-ți pierde timpul liber, ehhh unii citesc, alti vad filme, tu stai și comentez aiurea pe TPU, ca poate, poate schimb tu ceva cu comentările inutile
Mai bine citește ceva decât sa faci pe Supereoul site-ul omule" corect"

Judecând după activitatea ta recentă pe site, nu știu cine are mai mult timp liber, între noi fie vorba laughing. De restul lucrurilor pe care le-ai spus nu pot comenta întrucât nu am înțeles mare lucru din ce ai scris, dar dacă tu te înțelegi este tot ce contează

| a răspuns:

8
Am dat un examen, a fost ok.
In rest m-am odihnit rolling on the floor

| a răspuns:

A fost misto, 9.

| a răspuns:

Naspa super naspa.
Nota 10 cu Dalmore, asta incearca sa te manipuleze.

Sa n-o asculti ca ajungi sa ai un limbaj ca pe la colturile gardurilor laughing

| a răspuns:

Nota 2 iar ziua a fost de rahat.

| a răspuns:

Am terminat de mancat peperonata aia de care ziceam. Zi-mi, iti mai e foame? laughing

| explică (pentru Endoryus):

Mie mereu mi-e foame, nu dispărea niciodată foamea de la mine în stomac rolling on the floor)
Ar trebuie să fiu mai drăguță cu tine ca poate asa îmi faci și mie ceva bun de mâncare pe gratis smug

Gratis? Daca vrei ceva gratis mergi pe strada cu mana intinsa hahalero straight face. Eu gatesc pentru iubita sau prieteni/familie. Nu dusmani.
thinking Imi imaginez cat de grasa esti daca mereu esti cu mancarea... Aoleo, stai. Esti opusul. Te faceai de ras in alta intrebare. Mi-am amintit.

| explică (pentru Endoryus):

Am fost slaba ca scândură, acum nu știu câte kg am...dar cu siguranță nu-s slabanoaga
Mai bine mă duc la prăsit într-o zii de caniculă, decât sa stau cu mâna întins vreodată în viata mea
Ce ar fi viața fără dușmani? Dușmani sunt și ei importanți altfel viața ar fi plictisitoare

Eh, nu am eu dusmani. Oameni care ma simpatizeaza si oameni care nu ma suporta. Dar mare cale pana la dusmani.

| a răspuns:

Lunga. 10 ca am luat 2 examene hehe
Pot sa ti pun o intrebare?

| explică (pentru Dalmore1996):

De obicei eu întreb lumea, poți sa îmi pui și doua întrebări nu numai una, baga mare
Felicitări pentru examene

Multumesc

De ce continui sa bagi in seama useri care te trateaza ca pe un muc? Chiar si in gluma mi se pare de prost felul in care iti vorbesc pe aici unele specimene.

Mic sfat, inconjoara-te de oameni inteligenti ca sa ai ce invata de la ei, jigniri gratuite sunt pe toate gardurile.

| explică (pentru Dalmore1996):

Un generala nu prea bag pe nimeni în seama, și eu jignesc la rândul meu mai mult sau mai puțin...
In afara de o hahalera și o jigodie care își are loc de odihna vesnica în lista de ignor, nu prea am interacționat
Nu prea ma omor eu cu adunatul prietenilor virtuali, în viata reala caut oameni te calitate, aici doar caterincă ieftin sa mai treacă timpul

| a răspuns:

Eu m-am plictisit ieri, și azi o să fie la fel. Dacă mă întrebi de notă, nota 1. Nota asta ar merita-o și viața mea, dar are momente în care e și ok așa că merge un 2/3.

| a răspuns:

Nu lua in seama claia de par de deasupra. Ea e o aratare ezoterica si rafinata, nu suporta intrebarile retardate sau terfelirea limbii. Bine, nu suporta atat timp cat are o limba infipta adanc in cloaca, ea fiind una dintre amicele lui entontus.

| a răspuns (pentru Syden):

Jur ca m-ai făcut sa zâmbesc, mulțumesc laughing)

| a răspuns (pentru whatevernvm):

Daca nu ar fi un ratat fara viata sociala ( si mai mult ca sigur si fara munca) nu ar mai fi avut timp sa faca pe stalker-ul acum.

| a răspuns:

Sa ii transmita cineva fataloiului prostovan ca in afara de prietenele lui toante, nu ii urmareste nimeni rahaturile de raspunsuri. Toata lumea stie lucruri despre el pentru ca spurca regulat site-ul cu conversatiile oligofreno-muieresti pe care le are cu gasca lui de puicute.

| a răspuns:

Ziua mea a fost destul de linistita astazi nu prea am facut mare lucru am baut doua cafele, am fumat cateva tigari mai am cateva, am jucat putin poker, chesti de rutina, cotidiene
Nota: Esti aproape pe sfarsite ca o zi cum n-ai mai fost, totusi eu acum iti scriu, brb pe mai tarziu.

| explică (pentru Ionut_Pavel_1993):

Ai suflet de poiet ușor alcoolic laughing

Am suflet de poiet ușor alcoolic laughing

| explică (pentru Ionut_Pavel_1993):

Exact asta am spus și eu, maaa