| florin_7920 a întrebat:

Cum a început povestea voastră de dragoste, aştep răspunsuri serioase.

Răspuns Câştigător
| georgiana_5779 a răspuns:

El tot imi zicea buna. si de halloween am dansat impreuna, pe dya-down the earth... a fost asa frumos, acum nu mai suntem impreuna dar am ramasprieteni buni. :X

2 răspunsuri:
| marymaryanne a răspuns:

Povestea mea a inceput cand aveam 12 ani...la scoala. el era in clasa a 7a iar eu a 5 a.inca de mici copii neam dorit si am visat sa ne casatorim. iar acum uitene.peste 2 luni avem nunta.sunt atat de fericita.la fel iti doresc si tie multa fericire

| RheaLustzig a răspuns:

Pai eu abia am inceput una.Am 13 ani si sunt indragostita pana peste caphappybatting eyelashes El se uita mereu la mine si imi face cu ochiu dar eu ma prefac indiferenta.Traiesc o drama cu o iubire interzisa. El are deja o prietena si nu vreau sa ma bag intre ei dar mereu sper ca in tr-o zi voi avea primul meu sarut si sper ca va fi de la el.happy