| Cata240 a întrebat:

Cum a inceput povestea voastra de dragoste? Unde vi-ati intalnit iubita/iubitul?

Răspuns Câştigător
| OnuOnulică a răspuns:

Prima iubirea am intalnit-o la tara la bunica happy a 2-a in parc cand eram cu niste amici am vazut-o si am facut cunostinta...de atunci si pana acum inca suntem impreuna.
Facem un an in octombrie happy

1 răspuns:
| doinitsaandronic a răspuns:

Pai povetea mea de dragoste a inceput atunci cand am deschis ochii pentru prima data si am vazut-o pe mama care era tare obisita. Cert e ca mi-a ramas aceeasi in minte. Insa pentru iubit si iubita nu am deschis ochii inca