| anonim_4396 a întrebat:

Cum adica facultati la ID?! Adica fara frecventa? Invatamant la distanta? sau cum e? Multumesc frumos.

Răspuns Câştigător
| enya_2479 a răspuns:

Id faci cursuri sambata si duminica, examenle tot sambata si duminica le sustii iti oferta oportunitatea de a face si alte lucruri pe langa facultate de exemplu poti lucra.Insa nu toate specializarile au sectii si pentru ID tine minte happy

2 răspunsuri:
| Creatza_4434 a răspuns:

Exact cum a zis si enya...Eu sunt studenta la ID la finante-banci la Universitatea Transilvania din Brasov.Singura diferenta intre ID(invatamant la distanta) si FR(frecventa redusa) este diploma. Diploma de la ID este identica cu cea de la zi iar pe diploma de la FR iti scrie ca ai absolvit la frecventa redusawinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Multumesc pentru raspunsuri chiar aveam nevoie sa aflu si eu happy