| ÐaÍÍÍa a întrebat:

Cum aflu care sunt raspunsurile date de mine pe care alti utilizatori au spus ca de exemplu acel raspuns e inteligent?
plsss ajutati-mapuppy dog eyes
funda+vottongue

2 răspunsuri:
| Bibuşca a răspuns:

Buna!
Deci cand dai tu un raspuns si ceilalti au pus si la tine vezi de exemplu un vot "stupid"dai click pe fiecare utilizatori si dai la Punctaj si numele cutare si acolo dai lick la voturile lui si vei vedea cui i-a dat stupid,inteligent,amuzant, nefolositor, folositor.
Succes!

| TraficantaDeFunde a răspuns:

Pai dai click pe vizualizare profil >scrie Punctaj da click pe el ( punctajul e chiar sub partea aia unde scrie nr de intrebari puse, nr.castigatoare ) Succes