| anonim_4396 a întrebat:

De unde stiu cum mi-a fost votat un raspuns dat de mine pe TPU:Nefolositor,Amuzant,Inteligent, Eronat? Cum aflu?

Răspuns Câştigător
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Ai doar 32 de răspunsuri, le-ai putea verifica pe rând, doar tu știi cum stai cu răbdarea...
Uite, de exemplu AICI, ai primit un vot "amuzant":
http://i.imgur.com/ZJV99sa.jpg
Însă, va fi mai dificil să afli cine ți le-a (și) acordat...

| anonim_4396 explică (pentru floresdemayo):

Poti te rog sa-mi spui de ce desi am peste 100 si ceva de intrebari imi apare tot ca am 32? Mersii!

| floresdemayo a răspuns (pentru anonim_4396):

Uneori, roboțelul înregistrează mai greu, dar îți vor apărea răspunsurile, nu trebuie să-ți faci gânduri. Vei fi... senior, felicitări! happy
În curând, vei putea oferi și tu voturi!

| anonim_4396 explică (pentru floresdemayo):

Mersii mult!

| TPU.ro a răspuns (pentru anonim_4396):

Pentru ca numarul de intrebari si raspunsuri afisat pe profil este reactulizat doar o singura data pe zi, dimineata.

Alexandra - TPU

7 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Bună

Te uiti la secțiunea (evaluează)!
Jos lângă răspuns!

O seară bună!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Va multumesc tuturor pentru raspunsurile date!

| AinştainIsBack a răspuns:

Sau poti sa vezi cate raspunsuri eronate, amuzante etc..., nu pe fiecare in parte, ducandu-te la Vizualizare Profil si dai la Punctaj. Cam prin mijloc iti arata cate raspunsuri eronate ai in total si la celelalte.