| SuckDreamLoveH a întrebat:

Cum ai defini viaţa ta ideală?

33 răspunsuri:
| William a răspuns:

Viata mea ar fi ideala daca as avea tot ce vreau.

| LoveSleep a răspuns:

Locuind în N.Y.

Răspuns utilizator avertizat
| LoveSleep a răspuns (pentru SuckDreamLoveH):

Acolo stă Selena Gomez.
Glumesc laughing
Sunt prea idiot să-ți spun acum, o să îți răspund când o să am vreo stare de melancolie. (Nu vreau să mă arunc de acolo, nu mai spera.)

Răspuns utilizator avertizat
| FABULOSUL6000 a răspuns (pentru LoveSleep):

Eee melancolie, recunoaste ca te obsedeaza de fapt Justin Bieber si esti invidios pe faptul ca acolo si-a tras-o cu selena si nu cu tine laughing

Răspuns utilizator avertizat
| OldSoul a răspuns:

Hmm, sa am o familie frumoasa, o mica afacere, sa am suficienti bani, dar cu toate acestea sa raman ca oricare alt om modest (fara lux, fara fite), si sa fac cat mai mult bine din "unmbra", altfel spus sa impartasesc fericirea mea cu altii, si sa ii ajut pe cei ce nu au avut poate acelasi noroc pe care l-am avut eu, indiferent de ce ar insemna asta.

| KillMePlease a răspuns:

Opusul a cea de acum.

Răspuns utilizator avertizat
| KillMePlease a răspuns (pentru SuckDreamLoveH):

E adevarat si asta, dar totusi...Pot exista unele imbunatatiri...

Răspuns utilizator avertizat
| KillMePlease a răspuns (pentru SuckDreamLoveH):

Crezi ca nu am incercat? Am incercat si nu mi-a iesit...~>_

Răspuns utilizator avertizat
| KillMePlease a răspuns (pentru SuckDreamLoveH):

Mnehh...N-are rost...happy

Răspuns utilizator avertizat
| KillMePlease a răspuns (pentru SuckDreamLoveH):

Am o scuza pentru asta...
Sunt om...Din pacate. happy

| KamaSutra a răspuns:

Pai as vrea sa reusesc sa am cariera pe care mi.o doresc, un sot care sa ma iubeasca, copii nu prea stiu daca vreau, nu ma pot vedea leganandu.mi copilul si cantandu.i cantecelele alea enervante, sa f inconjurata de prieteni de incredere, nu multi, cativa dar buni, exact ca cei pe care ii am acum si fara certuri.

Răspuns utilizator avertizat
| MskDesign a răspuns:

Nu exista asa ceva si in concluzie, nu am cum sa o definesc.

| FABULOSUL6000 a răspuns:

De data asta, serios vorbind.Casa,sotie,copii...etc

Răspuns utilizator avertizat
| FABULOSUL6000 a răspuns (pentru SuckDreamLoveH):

La fel si tie amice, la fel.

| RareşTPUro a răspuns:

Viata mea ideala este cea care imi este numai bine, alaturi de persoana iubita si cu bani incat sa ma pot descurca cu ce am.

Răspuns utilizator avertizat
| RareşTPUro a răspuns (pentru SuckDreamLoveH):

Asta e dorinta mea de baza.

Răspuns utilizator avertizat
| Happyjump a răspuns:

Asa cum trebuie sa fie.

| Addaa1998 a răspuns:

Total opusul vietii de acum.

| Dante30 a răspuns:

Mama, matusa si bunicii sa fie in viata, Bunica best friendului meu de asemenea, sa am gandirea de acum, si sa o ajut pe mama intru totul, sa am un job stabil si macar "decent platit", Mama sa fie sanatoasa, apartamentul sa fie renovat... si poate o prietena?

| Sebastian米氏 a răspuns:

Fara oameni.