lolita
| lolita a întrebat:

Cum ai reactiona daca ai afla ca actuala ta pereche si-a facut schimbare de sex inainte sa te cunoasca? (sotul tau era femeie si sotia era barbat).

Răspuns Câştigător
pupimik
| pupimik a răspuns:

Eu n-as avea nicio problema. Daca satisface standardele mele...care e problema? Din multe puncte de vedere sunt convinsa ca m-ar intelege mult mai bine decat ar face-o un barbat. Hai sa nu fim ingusti la minte...in special fetele. Din moment ce ai ajuns sa te casatoresti cu persoana respectiva...inseamna ca esti dispusa sa faci sacrificii pentru ea.Inseamna ca sunteti compatibili. Ce mai conteaza trecutul...traim in prezent.Sau avem idei preconcepute?

12 răspunsuri:
mira
| mira a răspuns:

Schimbarea de sex nu este perfecta, lasa urme care in intimitate se descopera repede. Mira

auran
| auran a răspuns:

thinking
cred ca as fi curioasa sa aflu picanteriihee hee

ValiMocanu
| ValiMocanu a răspuns:

Urata ipoteza, si foarte putin probabila. Totusi, de dragul conversatiei, cred ca as avea retineri de fiecare data cand ar trebui sa ma urc in pat. Probabil ca as face in asa fel incat sa lucrez cat mai des noaptea, sa fiu plecat in delegatii, aiureli de-astealaughing

| moonY a răspuns:

nu m'as mai intreba cum e posibil ca un barbat, sa ma inteleaga atat de bine rolling on the floor

| dulshe a răspuns:

Uff, iasi arata usalaughing

| Mya a răspuns:

Aaa...nu cred ca poate fi ceva mai naspa decat sa aflu ca "iubitul" meu s-ar saruta cu un alt barbat...sau cine mai stie ce! x_x nici nu vreau sa-mi imaginez mai mult!

| anonim a răspuns:

Nu stiu, si nici nu vreau sa ma gandesc la asa ceva.pentru mine ar fi bomboana pe coliva.sincer. laughing

| alexam a răspuns:

Depinde... Daca ar fi dupa nu stiu cati ani de zile, imi vine greu sa cred ca nu as fi observat nimic, sau nu mi-as da seama ( ar lipsi unele poze, unele amintiri ale lui/ ei, etc. ). Nu stiu ce as face... Daca as afla dupa o perioada relativ scurta, probabil m-as duce instant la starea civila sa divortez! sad

| iiirrriiisss a răspuns:

N-as mai putea sa reactionez in nici intr-un fel. Ma rog, rar se intampla ca un om sa aiba astfel de surprize, aceste schimbari de sex au propriile lor imperfectiuni.
La absurd vorbind..sa spunem ca as trece printr-o situatie de genul asta, probabil ca as sta mult pe ganduri si bineinteles ca as ramane cu sechele. Cu siguranta dupa o astfel de experienta (as putea chiar s-o numesc traumatizanta) - nu m-as mai casatori cu nimeni pana la verificarea ultimului cm de piele.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nasol. Nu-s chiar atat de democrata. As cadea in depresie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi dadeam seama, o urmaream daca se epileaza des.rolling on the floor si daca imi lipseste lama de barbierit...sau venea mirosind a bere si rom rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prima data cred ca as voma, dupa aia ar trebui sa ma obisnuiesc cu ideea...deja avem doi copii impreuna si o ipoteca, cineva trebuie sa o plateasca.