| anonim_4396 a întrebat:

Salut, întrebare pentru femei
- cum ați reacționa dacă ați afla ca fata dumneavoastră a făcut pasiune sălbatică extragalactică cu soțul dumneavoastră? laughing

9 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Asa-i cand scrii topice fara sa le gandesti logic laughing

Pai fata mea este si a sotului meu, deci este fata noastra si sotul este taica-su.

| DoamnaLalea a răspuns (pentru Violleta2022):

Da, și soțul tău sa facă sex cu fata ta, asta am zis. Ți se pare ok?

| Yuki0799 a răspuns (pentru Violleta2022):

El/ea clar este și este evident că își bate joc, și eu sunt adolescent, marea parte a adolescenților care folosesc acest site pur și simplu vor să râdă de stupiditatea oamenilor, faptul că ai răspuns doar îi încurajează să continue cu întrebările de genul.

| DoamnaLalea a răspuns (pentru Yuki0799):

Nu îmi bat joc personal de nimeni sau sa,, testez" mintea cuiva. Doar glumesc, fac caterinca. Pun întrebări stupide sau situații mai nebune din simplul fapt sa glumesc.

| Violleta2022 a răspuns (pentru DoamnaLalea):

Relatia intima dintre tata si fiica ori mama si fiu, ori intre sora si frate se numeste INCEST, este ilegala si se pedepseste cu puscaria!

Se intalneste la oamenii cu debilitate mintala, care ajung pana la urma in puscarie.

| Hyperion7 a răspuns:

Asta se numește incest și se pedepsește conform legii, așa că dacă eu aș fi în situația de față, clar l-aș denunța pe soțul meuwinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Aș zice că se cheamă incest. straight face
In caz că e tata vitreg, m-aș despărți de el iar pe fiica aș pedepsi-o ca sa se învețe minte sa nu mai se dea sau să accepte avansurile tipilor căsătoriți.

| 4evergentleman a răspuns:

Incest.

| FindMyName a răspuns:

Asta e ceva prea mult, e ceva greu de explicat doar asa...
Normal să te doară enorm de tare aflând asta. Aș divorța și aș trimite copilul sa rămână cu el...altfel nu știu cum as putea proceda
Aș merge și la politie sa îl dau pe mâna legii ca totuși a făcut,, pasiune sălbatică extragalactică" cu un minor (sau dacă nu e minor copilul, tot e o diferență mare de vârstă). Și cam atât