| Hyacinth a întrebat:

Cum ai reacționa dacă un necunoscut ți-ar oferi pe strada o floare?

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

De fapt, chiar am primit pe strada nu odata, ci de 2 ori, flori.
Prima oara a fost cand inca eram adolescenta si mi-a placut gestul, chiar m-am imprietenit cu acel baiat.
A doua oara a fost de 8 martie, cand un barbat oarecare, daruia cate 1 floare, fiecarei femei pe care o intalnea pe strada.

| Freya1 a răspuns:

As multumi.

| oglindasultanului a răspuns:

Eu sunt ciudata care nu sufera sa primeasca, la asemenea gesturi de la straini as face mare scandal ca " ai fost parasit la intalnire si ma iei pe mine la misto ca si cum as fi vinovata". Depinde si de starea care o am, cel mai probabil nu l-as observa, apoi mi-as bate capul cu explicatii.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mi s-ar părea dubios.

| Freya1 a răspuns (pentru anonim_4396):

Se mai dau de 1 martie, sau 8 martie flori la femei pe strada spre exemplu.Sau asta
ce fac reclama la ceva pot sa mai ofere tot asa, flori la femei, nu e chiar dubios.