| Deathness a întrebat:

Cum ai vrea sa fie o excursie plina de peripetii pentru tine?(cateva descrieri)

Răspuns Câştigător
| JustShadows a răspuns:

Buna!happyM... o excursie plina de peripetii spui, sincer mi-as dori sa pot sa naufragiez"din greseala"pe o insula pustie, si sa incerc sa...supravietuiesc acolo, neavand nimic, dar daca se poate sa pot "ateriza"acolo si cu persoana pe care o iubesc.ar fi perfect! Peripetii ar fi multe, ar fi o adevrata peripetie sa nu ma mai pot intoarce acasa si sa traiesc toata viata acolo, sa trebuiasca sa-mi construiesc casa acolo, sa imi cladesc o familie acolo, si sa nu mai aud vreodata un motor de masina, sticle de bere spargandu-se, certuri, manele, si alte lucruri.Cred ca asa ar fi super. Tu cum iti imagineazi aceasta excursie? Ai grija de tine!happy

2 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Alaturi de cei mai buni prieteni si persoana iubita. Oriunde. Undeva prin munti, eventual pe langa un izvor. Pur si simplu sa stam pe iarba, sa cantam impreuna, sa jucam carti, sa povestim, sa zambim mult. Sa aratam ca se poate si fara tehnologie. Sa ne simtim bine impreuna. Fara orgolii si jigniri. Doar voie buna si placerea de a fi langa persoane deosebite.

| iuandfto a răspuns:

O excursie cu peripetii ar fi in Marele Canion sau pe Everest. In Marele Canion ar trebui sa cobor pana sa ajung joc iar serpii cu clopotei sa ma astepte la tot pasul. Cans as ajunge jos sa fie un rau iar pe langa rau in pustietate scorpioni. Cand incerc sa urc Everestul caprele de munte(sau alte specii inrudite cu caprele care traiesc acolo) sa sara de colo-colo si sa-mi doresc sa fiu ca ele. Cand ajung la o inaltime mare un vultur sa ma ia,, pe sus,,( rolling on the floor ) si sa zbor asa 3-4 ore. happy