| Bobi1233 a întrebat:

Cum ajungi la stadionul ghencea din titan cu metrou?

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu exista metrou direct pana la stadionul Ghencea. Poti lua metroul pana la Crangasi si de acolo iei tramvaiul 41 pana fix langa stadionul Ghencea. Ultima statie te lasa fix dupa stadion.

Daca vrei sa fii sigur unde te dai jos, Poti intreba pe cineva in tramvai, sau fii atent cand ajungi in drumul taberei, pe dreapta va fi un parc iar pe stanga este un Mc Donalds si Un magazin Billa. Vor fi fix in intersectie. De acolo mai mergi ori o statie, pana la urmatoarea intersectie unde te dai jos, faci stanga in intersectie si 200 metri mai in fata pe dreapta este intrarea in stadion, ori mergi 2 statii si va trebui sa te intorci inapoi pana la stadion cam tot 200 de metri.

O zi placuta!