| mentholinks a întrebat:

Cum ar fi dacă? Completați voi întrebarea. Einstein spunea ca imaginația este mai importanta decât cunoașterea, bine, nu cred ca a reușit sa și demonstreze vreo cineva asta.

4 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Cum nu a reusit, el prin imaginatia lui a creat teoria relativitati care apoi s-a dovedit si stiintific, avea o imaginatie de geniu, e mai mare diferenta intre un cimpanzeu fata de un om decat dintre Einstein si un om normal, asemenea oameni nu poti fi intelesi sunt superiori noua

| AmFostOdataEuOBaba a răspuns:

Cum ar fi dacă m-aș întoarce-n timp ca să-mi repar unele gafe? tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Întrebarea asta nu aduce decât dezamăgiri.

| lilith16 a răspuns:

Cum ar fi daca nu ar fi?