| moftuliki a întrebat:

Cum ar trebui sa fie o persoana rezervata?

7 răspunsuri:
Stefan
| Stefan a răspuns:

O persoana rezervata ar trebui sa nu fie timida, sa fie foarte chibzuita, calculata, optimista si increzatoare in fortele sale, deschisa spre noi expierente de viata.

| rucsybelle a răspuns:

Sa stea mai mult singura si sa fie linistita...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde cine o rezerva big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu ar trebui sa fie, pur si simplu e.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deobicei.persoanele.rezervate(retrase).au.ceva.de.ascuns.parerea.mea.car.trebui.sa.se.comporte.normal.sa.nu.trezeasca.suspiciuni.celor.din.jur

| muzur a răspuns:

Ar trebui sa fie o persoana SOBRA...retinuta...

| alex_2252 a răspuns:

Ca sa fii putin rezervat probabil ar trebui sa te gandesti de mai multe ori inainte de a lua o decizie. hmm!?! acum depinde si la ce te referi tu cand pui asemenea intrebare... din ce punct de vedere,, REZERVATA''?