| anonim_4396 a întrebat:

Ce anume v-ar convinge de faptul ca partenerul/partenera voastra va iubeste cu adevarat? Ce ar trebui sa faca pentru a va convinge de asta? Ce ati face voi pentru partener/ partenera ca sa ii demonstrati aceasta?

Răspuns Câştigător
| mariana20 a răspuns:

Sunt nenumarate lucruri din care iti dai seama de chestia asta.Pur si simplu se vede.Sa arati urat de tot,sa fi racita cobza,ciufulita,neepilata,nepensata si el sa iti spuna ca esti foarte frumoasa, sa aiba grija de tine cand esti bolnava, sa te alinte zi de zi si sa iti spuna de mii de ori ca te iubeste.Sa nu ii fie rusine cu tine in public, sa te ia cu el peste tot, sa te faca sa te simti ca o printesa.Si ce as face eu pentru el? Orice este nevoie. Daca simt ca ma iubeste ma daruiesc total si il iubesc neconditionat. Daca la 4 dimineata se simte rau, ii fac un ceai sa isi revina.Si muuuuuuulte lista poate continua. happy oricum iti vei da seama de chestiile astea la momentu potrivit pentru ca asa cum ti-am mai zis se vede. ( P.S. : sa nu spui ca un baiat nu poate face tot ce ti-am spus eu mai sus, pentru ca ceea ce am scris este comportamentu sotului meu chiar si dupa 1 an de la casatorie big grin ) asa ca multa bafta :*

| morningstar a răspuns (pentru mariana20):

Frumos happy Stiu ca un baiat poate face tot ce ai scris, (comportamentul sotului meu dupa 3 ani si jumatate este astfel). Am pus intrebarea pe TPU doar pentru un sondaj, pentru a vedea ce suntem in stare sa facem pentru a demonstra iubirea partenerului si ce se asteapta ca dovada a iubirii. Meriti fundita pentru raspuns. pup.

| mariana20 a răspuns (pentru morningstar):

love struck ma bucur sa aud ca mai sunt si alti baieti ca si sotul meu si ca nu domina doar cocalarii si pitipoancele big grin ma bucur pentru voi si sper sa fiti la fel si peste 20 de ani love struck multumesc si pentru fundita :* pup

6 răspunsuri:
| Ramo80 a răspuns:

Faptul ca isi doreste sa petrecem tot timpul impreuna, indiferent de activitate. Asa un exemplu ca sa ne mai amuzam putin, vara cand merge la pescuit cu baietii, el vrea sa merg si eu, sa fiu langa el sa ne relaxam impreuna. happy Ar fi multe lucruri micute din care iti poti da seama ca te iubeste. E atent la toate nevoile mele(fara sa fiu nevoita sa i le spun), are initiativa atunci cand vine vb de petrecerea timpului impreuna, ma imbratiseaza din senin fara un motiv anume, chestiute de astea. Eu incerc sa-l rasfat ca pe un copil pentru ca merita. Fiind femeie, ii gatesc dupa pofte, am grija de el sa fie aranjat, il rasfat, incerc sa nu-i lipseasca nimic din partea mea. Cam astea ar fi. Pupic!

| Muppet a răspuns:

Nu trebuie sa faci ceva anume... Asta se demonstreaza in timp. E nevoie de mult timp alaturi de cineva pana sa vezi daca te iubeste cu adevarat sau daca te minte.

| Politeknicus a răspuns:

69 si 69

| CrazyTeenager a răspuns:

Multe, multe si marunte, mai bine putine dar marete.