| sorinat4 a întrebat:

Cum ar trebui să procedez dacă i-am luat un cadou de ziua de naștere unei colege de care eram foarte apropiată înainte, dar vorbim și în prezent, iar ea nu m-a invitat la ziua ei și a ieșit cu altcineva? Să îi mai dau cadoul?

4 răspunsuri:
| Andreeush a răspuns:

Dacă nu te-a invitat la ziua ei de naștere și nu mai sunteți atât de apropiate nu ar conta să îi dai cadoul.

| SilentRain a răspuns:

Nu

| Emma30555 a răspuns:

Poți sa i l dai, se va simți jenata probabil. Apoi lași lucrurile sa decurgă natural, nu trebuie sa ai alte așteptări

| Crisloree a răspuns:

Nu trebuie neapărat. Faci ce simți tu ca e corect. Nu ai nicio obligație și nu trebuie sa te simți prost pentru asta.