| miss0riginality a întrebat:

Salut TPUhappycum ar fi din punctul vostru de vedere familia perfecta? ..sau daca exista. cum ar fi? ..sau cea in care traiti este cea ideala?

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Ca sa am familia completa imi mai lipseste placuta cu inscriptia SPETSNAZ si sa o pun la parbrizul camionului si asa toata lumea stie ca sunt eu din TPU.

| PαtнwαуTσBℓιѕѕ a răspuns:

Sotul sotia fideli restul e de la sine.

| claustrofob a răspuns:

Familia perfecta se poate descrie in multe feluri. Intr-o familie perfecta trebuie sa existe extrem de multa comunicare.
Sa se discute deschis despre orice subiect, sa te ajuti reciproc chiar si printr-un simplu sfat(de cele mai multe ori ajuta mul mai mult decat orice lucru). Pe cei din familia ta trebuie sa stii ca te poti baza ori de cat ori ai nevoie. Mai inainte de mama tata, frati/surori acestia trebuie sa fie prieteni buni. Dar sa nu uitam de un sentiment foarte placut: dragostea. In familia ta trebuie sa te simti cel mai in siguranta, locul cel mai protector.
Este locul in care te simti cel mai bine, cel mai protejathappy

| 克里斯提 a răspuns:

Sa nu ma certe/injure parintii si sa nu se certe/injure nici intre ei laughing. Probabil si un frate sa nu ma plitisesc...a mea e ideala cu tot cu avantajele si defectele ei laughing)

| miss0riginality explică (pentru 克里斯提):

..mai bine nu tiai dori un frate.nu-i deloc bine crede-ma. experienta de viata.dar imi place raspunsul tau.e amuzant intr-un fel

| 克里斯提 a răspuns (pentru miss0riginality):

Eu chiar am un frate, si sunt mandru de el...chiar daca cateodata e prost si ma enerveaza de ii sparg teasta ma ajuta la greu si doar el ma intelege happy