| LeeMinHo00 a întrebat:

Cum arata fata/baiatul perfect pentu voi?

Răspuns Câştigător
| AnaBejenaru a răspuns:

Biatul perfect in viziunea mea, e cel in care pot sa am incredere, cel care ma iubeste neconditionat, cel care imi este alaturi.Nu conteaza aspectul interior, daca e baiat bun sau rau, cat timp ma iubeste, el e baiatul perfecthappy

| ManeaAlex a răspuns (pentru AnaBejenaru):

Y like :* cum gandestiwinking

| AnaBejenaru a răspuns (pentru ManeaAlex):

:*

| ManeaAlex a răspuns (pentru AnaBejenaru):

U esti in poza big grin

| AnaBejenaru a răspuns (pentru ManeaAlex):

Dahappy

| ManeaAlex a răspuns (pentru AnaBejenaru):

Esti draguta big grin :*

| AnaBejenaru a răspuns (pentru ManeaAlex):

Multumesc!:*

19 răspunsuri:
| PedoBarbie a răspuns:

Să aibă toate organele la locul lor.

| NesquikDuoSpecial a răspuns:

A)->Baiatul perfect ar fi amuzant, sociabil, intelegator, destept, poate si popular happy, cu ochii caprui si parul cafeniu deschis.
b)->Fata perfecta ar fi blond-satena, cu ochii caprui-turcoaz, draguta, cu replica la orice, originala, o dansatoare (dans sportiv) excelenta.
Stiu ca sunt pretentios/oasa (pentru ca am zis si fata si baiat laughing desi sunt fata)
Funda

| Disharmony a răspuns:

Miroase a trandafiri şi sânge şi are părul alb, lung până la cur.

| ellaells a răspuns:

Baiatul perfect pentru mine ar arata cam asa: blond, ochii verzi, inalt, cam 1, 82-1, 85, bine facut, sa se poarte frumos, sa ne intelegem si cel mai important sa fie sincer!

| ManeaAlex a răspuns (pentru ellaells):

Mai visezi mult laughing)

| ellaells a răspuns (pentru ManeaAlex):

A existat pentru mine happy

| ManeaAlex a răspuns (pentru ellaells):

Pai a existat da este cu tine acum?

| ellaells a răspuns (pentru ManeaAlex):

Nu din pacate

| ManeaAlex a răspuns (pentru ellaells):

Da acum unu care sa poate cum vrei sa arate big grin

| ellaells a răspuns (pentru ManeaAlex):

Cam tot la fel happy

| ManeaAlex a răspuns (pentru ellaells):

Ma vopsesc eu blond imi pun lentile de contact tocuri de 10cm big grin bine facut la ce te refereai la mai gras big grin laughing sau mai musculos smug

| CuteCurly a răspuns:

Pai arata ca : Niall Horan, Harry Styles, Liam Payne, Zayn Malik si Louis Tomlinson. Dar pentru tine? happy

| Micutulpetrevlad a răspuns:

Pai pentru mine ar arata in felul urmator
- Sa fie sincera
-Sa fiu frumoasa
-sa nu ma insele
-Si sa ma pot distra cu ea
-Sa fie mai simpla

Cam atat big grin funda?