| Rose_2860 a întrebat:

Cum arata femeia ideala? O poza cu femeia ideala pentru tine as vrea sa vadtongue

4 răspunsuri:
| OanaG a răspuns:

Femeia ideala pentru barbatilaughing Nu prea sunt femei ideale, doar cele care iti fac toate poftele[sunt numite sclave]Trebuie sa ai atitudine, esti femeie nu te lasi asa de usor pentru un barbat.Trebuie sa fii tare. 90-60-90laughing si 1. 80...laughing ai iesi cu ditamai girafa pe strada.

Fiecare cu pareri diferite.

| ExpertHost a răspuns:

Femeia ideala este cea care te multumeste intru totul (chiar daca nu mereu) si care iti da fiori (in sensul placut) cand este langa tine.
Te asteptai la un raspuns sablon de 90-60-90, blonda si cu cracii lungi? Sunt destule care se apropie de asa ceva dar prea putine care sa fie in stare sa iti faca o mancare pe care sa o mananci cu placere sau sa iti calce o camasa sau sa fie in stare sa pastreze (macar) curatenia in casa. Pitipoance de-astea sunt cu gramada; femeile adevarate nu sunt printre ele.
Punct.

| kukubau a răspuns:

Iubitoare, sincera cu simtul raspunderii, caracterizata de bun simt, tarie de caracter si demnitate.Acea femeie care ma face sa simt ca vreau sa devin un om mai bun.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cred ca exista o femeie care sa placa tuturor barbatilor...