| tpu_ank a întrebat:

Cum arata persoana ideala. ce ai vrea de la ea?

7 răspunsuri:
| ღ..*Addelly*ღ.! a răspuns:

Nu il vreau pe fat frumos ca stiu ca nu exista Anca

Doar ca as vrea sa ma traga ceva la aceea persoana
Sa fie intelegator, respectuos, glumet.si ce e mai important sa ne intelegem...

| hugo a răspuns:

Vreau sinceritate si comunicare, sa fie dragoste si intelege, sanatate si fericire, in rest o sa le facem impreuna pe toate!happy Cum sa aratethinking n stiu...placuta mie!:X

| r8driver a răspuns:

Cum arata nu prea conteza...
ce as vgrea, nu prea multe!
S-a ma iubesca, k la randul meu s-a o pot iubi si eu.
Si cel mai important este s-a ma astepte pana m-a voi antoarce an tara. { Dar a fost imposibvil }

| AnonimaDoarTaci a răspuns:

Cum spune adelyyy dar totusi ar fi ceva ce mi-as dori la el...sinceritate si multe intelegere ...nu de alta dar eu sunt o fire mai sensibila, romantica si incapatanata...deci am nevoie de timpbig grin

Răspuns utilizator avertizat
| bianca_4673 a răspuns:

Va zic sincer, mie imi palc tipii frumosi, si nu prea timizi, nu strica un pic de tupeu. pa

| blonduutzz a răspuns:

Draga mea ank persoana ideala ar trebui sa aiba atat calitati cat si defecte.calitati pentru a arata ce om este si ce am langa mine.defecte ca sa fie si mai minunata.atat calitatile cat si defectele fac parte din viata de familie sau de cuplu, si trebuie sa le acceptam. dar nu uita ca viata e frumoasa. pup numai bine. ionut