| Miha_Georgi_1997 a întrebat:

Cum ar arăta viața voastră dacă am trăi într-o lume perfectă?

8 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Una in care sa am ceea ce nu am logic,sa fiu barbat frumos,curtat de multe fete, sa am banii cat sa duc o viata linistita, sa am sanatate, ce imi pasa mie de lume, ei i pasa de mine, mi egal

| Freya1 a răspuns:

Cred ca perfecta...Nu?
Totul perfect deci si viata, concluzie...

| SilentRain a răspuns:

Plictisitoare

| Hammurabi a răspuns:

Nu prea pot să-mi imaginez ce ar însemna o lume perfectă.

| siriusblack98 a răspuns:

Pai probabil as avea un job mai bine platit decat actualul, o prietena, in loc de Skoda as conduce un Porsche sau ceva de genul si nu as mai purta blugi si trening, doar la costum laughing

| 6684464 a răspuns:

Defineste "lume perfecta"; sau vrei sa iti spunem cum este lumea perfecta din perspectiva noastra?

| Bratu_Andrew_2000 a răspuns:

Pai, asta ne-a fost spus spus ca este raiul. Numa ca intr-o stare sufleteasca, nu materiala. Daca lumea de acum ar fi perfecta, ne-am plictisi. Nu ar exista adrenalina sau chestii de genu sa ne tina in miscare.

| Miha_Georgi_1997 explică (pentru Bratu_Andrew_2000):

Păi cred că ar exista și adrenalină și tot felul.