| HeckerTerorist a întrebat:

Cum as putea sa ma inpac cu prietena mea? In fiecare noapte ma gandesc la ea. Nu pot sa ma concentrez la scoala ca mi-e gandul tot la ea. Si cel mai rau este ca ea nici nu se gandeste la mine. Va rog fetelor spuneti-mi ce sa fac?

3 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Si de ce nu lasi orgoliul la o parte si te impaci cu ea?

| smile a răspuns:

Buna! sunt fata apropo.De unde stii ca nu se gandeste la tine?
Poate face asta insa tu nu sti ce gandesste ea. Cel mai bine ar fi sai spui ca nu ai reusit sa o uiti si ca suferi din cauza despartiri voastre. PAote va intelege si va veti impaca.

| LadyZuza a răspuns:

Da sunteti incredibili mah oameni buni, pai noi sa-ti spunem cum sa te impaci cu prietena ta! nu ne-ai spus unde ai gresit, nu te putem ajuta daca nu stim o cauza ca sa te sfatuim unde sa muncesti! fi natural, spune-i ca vrei sa discuti cu ea, ia-o usor, explica-i, daruieste-i o floare ( nimic mai mult), spune-i ca o iubesti, ia-o-n brate! damn it, ai prietena si nu sti sa te comporti! good luck!