| Nico1368205 a întrebat:

Cum atasez o poza pe TPU? se poate?

Răspuns Câştigător
Apache
| Apache a răspuns:

Se poate numai sa atasezi o poza cand dai mesaj privat!
ca sa faci asta trebuie sa postezi imaginea pe un site de free image storage, si sa dai copy la html image link!
acesta :
http://i.imgur.com/pbDmB.png
poti sa faci asta cu mai multe siteuri, dar cu www.imgur.com m-am obisnuit eu.si cred ca e cel mai usor site de image hosting cat de cat cunoscut
*doar dai copy la linkul acela care ti l-am aratat in imagine, si cand dai mesaj cuiva pe TPU dai paste la link si imaginea o sa apara in mesaj *

1 răspuns:
| Lumine a răspuns:

Buna1
La ce te referi? Daca poti sa pui o poza cu o intrebaresau un raspun-ul, este nu, nu direct; poti pune un link.

Succes!