| anonim_4396 a întrebat:

Cum ați cataloga un șef care are preferință în a alinta și mângâia, practic a giugiuli o angajată în văzul celorlalte angajate, fără să se sfiască?
Acel șef e patronul iar acea tipă e un fel de administrator la afacerea lui iar atât el cât și ea sunt căsătoriți.

Răspuns Câştigător
| Simpatic a răspuns:

Probabil se si culca unul cu altul, daca e vorba de o femeie serioasa la mijloc si un rahat de asta hartuitor, atunci femeia il poat da in judecata si isi poate da demisia, faptul ca ea se complace in chestia asta denota faptul ca a asa a ajuns sefa firmei lui si anume stand in genunchi, sunt destule care fac asta, a se vedea si toate nesimtitele tinere care stau pe sub mosi ca sa ciuguleasca bani si un trai decent

5 răspunsuri:
| aditimus a răspuns:

E problema lor...
Prefer sa nu ma bag asa ar fi cel mai indicat.

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Afemeiat sau libidinos. Sau ambele.

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

L-aș numi cumva, dar mă abțin.
Daca si ea ii accepta gesturile de tandrete, inseamna ca intre ei e mai mult decat stiti voi, angajații. Ori, urmeaza sa fie.

| Hammurabi a răspuns:

De rahat...

| SG1995 a răspuns:

Libidinos ar fi un cuvand ilustrativ.