| anonim_4396 a întrebat:

Știe toată lumea că anumiți angajați sau angajate, ajung să se îndrăgostească de șeful, respectiv, șefa lor. În unele situații șefii lor acceptă și ajung chiar să întrețină relații intime, ba chiar să aibă relație (amantlâc în cazul celor căsătoriți), ba unii chiar ajung promovați de către șefii/șefele lor datorită amantlăcului dintre cei doi. Vreți exemplu? E un caz confirmat de mai mulți la mine în oraș (nu doar bărfe/zvonuri) unde o tipă care lucrează la un supermarket, era amanta șefului de magazin, iar după cățiva ani i-a luat locul, el întorcându-se în orașul natal căci nu era de la noi. Ambii sunt căsătoriți. Ca să vă convingeți că n-a promovat-o c-ar fi fost cea mai bună, stă în dovada celorlalți angajați care spun că era o angajată cu competențe medii și că erau altele mult mai eficiente care meritau să ajungă șefe. Pun întrebarea asta pentru că văd că mulți blamează amantlâcurile cu șefii/șefele și afirmă că odată ce ai pus ochii pe șef/șefă, îți pierzi locul de muncă. Nu încurajez așa ceva, ba mi-e chiar scărbă, doar că vreau să aflu pe ce fundamente se bazează cei care afirmă brut că șeful/șefa te poate da afară dacă își dă seama că îl/o placi.

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Cand e sex intre șefie se rezolva tot, i-a dat fofoloanca aluia si tipul cand a plecat a recompensato cu postul lui in schimb. Puterea vaginala innebuneste barbatii fara control pe situatie, disperati de fel

| gemeni6226 a răspuns:

Da si eu stiu cazuri si nici nu una.In decursul vietii am lucrat in mai multe locuri si in cel putin dint 3 locuri exista asa ceva.Si nu, nu si-au pierdut locul de munca din contra au facut imposibila viata celorlalti lucratori ca le-au barfit la sefii cu care au avut relatii, au facut pe spionii pentru sefi.

| Andrei200202 a răspuns:

Niște scârbe

| Niceguy2019 a răspuns:

Pasarica intotdeauna face minuni!winking